whatsapp
Civanbey Baklavaları

Hakkımızda

Civanbey Baklavaları

Değerli Müşterilerimiz,
2005 yılından bugüne, farklı isimler adı altında oluşturduğumuz “Geleneksel Lezzetli Baklava“olgusunu ‘’Civanbey ‘’ markası ile 2016 yılından beri siz değerli müşterilerimizin beğenisine  sunmanın heyecanıyla yaşayarak geldik.
Bugün geldiğimiz noktada sizler için duyduğumuz heyecanın ne kadar yerinde ve bereketli olduğunu sizlere söyleyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Bizler, Civanbey olarak lezzetler sofrasındaki tüm ürünlerimizi;
İlk günkü tazelikle lezzeti keşfedebilmeniz için bizler hep geleneksel tariflere sadık kaldık ve üretim sürecinin her aşamasında kendi evinizde gösterdiğiniz titizlik ve özenle hareket ettik.
Büyük meşakkatlerle temin ettiğimiz yöresel malzemeleri Türk Gıda Tüzüğü'nün öngördüğü ve şart koştuğu işlemlere tabi tutarak bakterilerden arındırıyor ve en kaliteli hammaddelerle harmanlayıp pişiriyoruz.
Tadımızın en büyük ayrıcalığı ve korunabilirliği ürünlerimizin içerisinde hiçbir şekilde koruyucu ve katkı sağlayıcı maddelerin bulunmamasıdır.
Bu nedenle yarınlarımızın istikbali olan çocuklarımıza gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.
Bizler “ İyi beslenmek herkesin hakkıdır “ ilkemize sadık kalarak birbirinden farklı lezzetleri sizlere sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğimize söz verir, bizleri seven ve tanıtan müşterilerimize şükran ve saygılarımızı sunarız.

Hakkımızda